SIA “Burleska”, ar šo apliecina, ka personas dati (vārds, uzvārds, epasts), ko Jūs esat iesniedzis aizpildot pieteikumu www.kaklasaites.lv mājas lapā un/vai, kas iegūti sakarā ar jūsu dalību mana uzņēmuma pasākumos, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka Agnese Vaļiniece sazinās ar jums ar e-pasta starpniecību, jūsu dati tiek apstrādāti un uzglabāti elektroniskā veidā. Personas datu pārvaldnieks ir SIA “Burleska”. Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot valsts pārvaldes iestādēm un tiesībsargājošām institūcijām, kā arī citos gadījumos, kad informācijas izpaušanu pieprasa piemērojamie tiesību akti. Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu. Kantaktinfomrācija: kaklasaites@inbox.lv

Izmantojot šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkfailus. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums lielisku pieredzi un palīdzētu mūsu tīmekļa vietnei darboties efektīvi.

By using this website, you agree to our use of cookies. We use cookies to provide you with a great experience and to help our website run effectively.