Agnese Vaļiniece

Marrakesch-Marokko-347
Marrakesch-Marokko-347
klase-252
klase-252
Kontakti-Agnese-1
Kontakti-Agnese-1
Kontakti-Agnese-2
Kontakti-Agnese-2
previous arrow
next arrow

www.kaklasaites.lv ir mana web lapa ilgāk kā 20 gadus, arī kaklasaites apgleznoju vairāk kā 20 gadus. Šo daudzo gadu garumā man ir patstāvīgie klienti, kuri atkal un atkal atgriežas, iegādājas ko jaunu vai laiku pa laikam lūdz izgatavot kopiju kādai “nogurušai’, bet ļoti mīļai kaklasaitei.

Kaklasaite ir vīrieša košākais aksesuārs pat tad, ja izgatavota neuzkrītošās krāsās. Kaklasaites piedzīvojušas kāpumus un kritumus, dažādas modes tendencies, bet tās joprojām ir vīriešu garderobēs. Tās vīrietim ir kā punkts uz “ i”

Man patīk smalki darbi un kaklasaite tam ir kā radīta- neliels, labi pārredzams laukums, kur var izpausties krāsās un rakstos.

Kaklasaites manā izpildījumā ir bijušas ļoti, ļoti dažādas gan košas, gan ļoti atturīgas, trakulīgas un korektas, dažādu raksturu, stilu, tautību un profesiju pārstāvjiem. Arī to nēsātāji ir ļoti dažādi- prezidenti, ministri, ministru prezidenti, uzņēmēji, mākslinieki, mūziķi, mediķi, sportisti, arhitekti, juristi, profesori, studenti, tēvi un dēli, dažādu jomu pārstāvji. Tās ir aizceļojušas pa visu pasauli.

Apgleznotās kaklasaites ir īpašas ar to, ka izgatavotas vienā vai nedaudzos eksemplāros, tajās ieguldīts roku darbs un mākslinieka enerģija. Bieži klienti saka, ka manas kaklasaites palīdz noslēgt darījumus, iedibināt kontaktus, ka kaklasaite rada drošības sajūtu. Par to var smīkņāt, bet domāju, ka tajā ir taisnība, jo gleznojot darbā tiek ielikta enerģija un tā nekur nepazūd, tā paliek gleznotajā izstrādājumā (enerģijas nezūdamības likums).

Uzņēmumi bieži izvēlās pasūtīt vienā stilā ieturētas, līdzīgas kaklasaites dāvanām, lai redz, ka tās nav drukātas, ka katra ir īpaši veidota.

Kaklasaites izgatavoju gan individuāliem, gan korparatīviem pasūtījumiem. Iespējams izgatavot saskaņotu kaklasaiti un šalli pārim, pieskaņot vīrieša kaklasaiti sievietes kleitai vai izgatavot saskaņotus, bet ne identiskus aksesuārus ģimenei vai uzņēmuma darbiniekiem, dažādas tematiskās kaklasaites.

Vairāk par sieviešu aksesuāriem www.agnesevaliniece.lv

Kaklasaites radu pati (tad klients var izvēlēties) vai izgatavoju pēc klienta pasūtījuma- kad saskaņojam klienta vēlmes un manas iespējas.

Jūsu Agnese